Sale!

Populaarseim tervisetoode

FIR Infrapunamatt

Suurepärane tagasiside

| Loe arvustusi

FIR- ehk kauginfrapuna kasutav kerge ja efektiivne infrapunamatt aitab Teil kaotada kaalu ja vabaneda toksiinidest. Kingituseks kaasa CelluCup vaakummassaažiseade.

Zlimline Infrapunamatt on pärjatud  “Anne & Stiili Ilulemmik 2022″ kvaliteedimärgise ning varasemalt ka “Buduaari Ilulemmik 2021” auhinnaga. Lisaks on meie Inframatt saanud tunnustuse ka “Iluhoolikute 2021” lemmiktootena. Täname kõiki usalduse eest ja oleme kindlad, et meie tooted aitavad ka edaspidi Teie tervist parandada ja kaalu alandada!

Tarneaeg kuni 2 nädalat.

369.00

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

Kuni -1.5kg

seansiga

600-900 kCal

seansiga

FIR ehk kaug

infrapuna

5000+

rahuolevat klienti

2 aastat

garantiid

Kellele on infrapunamatt mõeldud?

Tervise- ja kaalulangetustoode kogu perele

 

 • Higistades kehast välja toksiinid, paraneb tervis ja enesetunne
 •  Muudab keha aluseliseks, tänu millele ennetate haiguste teket
 •  Kulutate energiat, tánu millele langeb kaal ja tekib kergem olek
 •  Leevendab lihaspingeid, vàhendab liigeste- ja seljavalu
 •  Toksiinide vàljudes väheneb tselluliit ning nahk muutub siledamaks ja siidisemaks.
 •  Kehalt- ja nàolt kaob paistetus, tànu millele muutuvad keha- ja nàovormid.
 •  Keha ja organid viiakse puhastusprotsessi, tànu millele tugevneb immunsussüstem ja tekib rohkem energiat. Ilma kauginfrapunakiirguse kiirendava mõjuta oleks keha selle sama, nüüd ülejääva energia pidanud suunama toksiinide väljutamisele.
 •  Tekitab veejanu ka kõige kehvematel veejoojatel, mis omakorda võimaldab mürkainetel kehast väljuda.
Weight loss

Tõhus kaalulangetustoode

45-60 minutilise seansi ajal higistad kehast välja toksiinid ja liigse vedeliku, kulutades 600-900 kCal. Kaalukaotus kuni 1 kilo, tänu millele vähenevad ümbermõõdud kogu kehalt. Läbides 10-14 päevase kehapuhastuskuuri on võimalik kaotada 5-7 kilogrammi. Hoia oma kehakaal kontrolli all kasutades regulaarselt infrapunamatti.
image 41 (Traced)

Tervise- ja immunsuse parandaja

Higistades regulaarselt kehast välja toksiinid ja raskemetallid, paraneb tervis ja immunsussüsteem. Higistamine muudab keha aluseliseks, tänu millele ennetate haiguste teket ja tõstate energiataset. Väheneb raskustunnet ja stressi.

.
image 42 (Traced)

Vähendab liigese- ja lihasvalusid

Leevendab lihaspingeid, aitab vàhendada liigestevalusid, abiline seljavalude puhul. Hea kasutada treeningujärgselt.

image 43 (Traced)

Parim tselluliidi vähendaja ja naha trimmija

Tänu kehapuhastusele ja toksiinide väljumisele väheneb tselluliit, kehapaistetus, nahk muutub elastseks ja siledaks nii kehal kui ka näol.

INFRAPUNA TEHNOLOOGIA

Kuidas see töötab?

Inframatt erineb infrapunasaunast kuna temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis” kuhu õhk ligi ei pääse. Tänu sellele erilisele kooslusele on inframatt 3 korda tõhusam. Infrapunakiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. Infrapunakiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja viib toksiinid kehast välja. Aitab organismist välja viia jääkaineid, liigse kudede vahelise vee, parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja.

Kehakoed soojenevad sügavamalt, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadini. Kui käiakse tavasaunas moodustab vesi 90-97% higi koostisest, kuid infrapunamatis 70%. Ülejäänud 20-30% arvelt tuuakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte (rasvad, kolesterool) ja raskemetalle (vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina).

Infrapuna tehnoloogia eripära

Tungib ohutult sügavale kehakudedesse

Kulutab energiat ja vähendab rasvkudet

Ohutu ning efektiivne organismipuhastaja

Parandab naha elastsust

Sobib noorukitest kuni eakateni

DETAILID

Tootest lähemalt

FIR Infrapunamatt

 

 • Efektiivseima ja inimesele parima infrapunaliigi FIR- ehk kauginfrapunaga.
 • Lihtne puhastada
 • Vee ja kuumakindel
 • Käeavadega, et saaksite protseduuri ajal juua, lugeda või sotsiaalmeedias seigelda
 • Infrapunasoendus kuni 74 kraadi
 • Lihtne kasutada
 • Kerge voltida ning mugav hoiustada – ideaalne võtta kaasa ka reisile!
 • Range kvaliteedikontroll ning kvaliteetne tehnoloogia tagab pika eluea
 • Turvaline ja kontrollitud: CE, EMC, LVD, RoHs sertifikaadid
 • Õpetusvideod lisaks kasutusejuhendile
 • Koolitusvõimalus salongidele ja teenusepakkujatele!

Oleme Inframatte Eestis müünud pea 5 aastat ja läbiviinud tuhandeid salongihooldusi ning tänu sellele teame, kuidas inframatti efektiivseimalt kasutada, hooldada ning seeläbi ka parimaid tulemusi saavutada.

 

Kuidas õigesti kasutada?

 

FAR-Infrapunamatt
Infrapunamati kasutamine

Enne protseduuri on väga oluline, et oleksite tarbinud piisavas koguses vett. Hästi mõjub enne ka naha koorimine, kuid kasutada ei tohiks kehapiima,  kreeme, kehavõid, mis nahapoorid kinni panevad ja ei lase higil ja toksiinidel väljuda.

 

Mugav ja mõistlik kasutamine

Protseduuri on mugav teha voodis, diivanil või põrandal. Nahast matt on pehme, kuumakindel ning temperatuur on tänu kauginfrapunale madalam, aga paneb Teie tugevalt higistama. Kui tavasaunas või kuumas ruumis viibimise korral hakkab Teie keha soenema väljast- sissepoole, siis kauginfrapuna mõjul hakkab keha kuumenema ja seeläbi kahjulikke ainevahetusprodukte ja toksiine väljutama seest-, väljapoole. Seeläbi hakkate ka higistama palju intensiivsemalt ja ei pea seejuures taluma liigset kuumust.

Protseduur

Hooldust võib teha alasti või riietega. Kasutades hoolduse ajal kehamähiseid soovitame kasutada sisukilesid. Protseduuri ajal hoidke juhtpult ja vesi käeulatuses, et vahepeal vett juua ning vajadusel temperatuuri muuta.. Soovitatav protseduuri pikkus on 45-60 minutit.

Protseduuri ei ole soovitav teha istuvas asendis, kuna lamades on tulemus efektiivsem ja keha annab annab jääkaineid rohkem välja. Ka külili lamamine ei vähenda “matitamise” efektiivsust.. Kindlasti ei tohiks juua külma, vaid toatemperatuuril olevat vett. Ka mineraalvee joomine vähendab tulemust ja soovitame kindlasti juua tavalist gaasita vett. 

Peale protseduuri

Peale Infrapunamati protseduuri laske matil kindlasti enne puhastamist ja kokkupakkimist täielikult maha jahtuda. Peale protseduuri käige kindlasti tužži all ning tarbige ka pärast Infrapunamati kasutamist piisavas koguses vett.  Juhul,  kui te ei kasuta sisukilesid, siis soovitame peale iga kasutuskorda puhastada matt korralikult puuvillase rätikuga ning desinfitseerida tavakauplustes müüdava antiseptilist desinfitseerimisvahendiga.

 

Korduma kippuvad küsimused

Kes võib kasutada Zlimline infrapunamatti?
Inframatt sobib kasutamiseks kõigile - alates 10ndast eluaastast kuni eakateni.
Millal ei tohiks kasutada inframatti?
Inframatti ei tohi kasutada raseduse ajal ega ühe kuu jooksul peale sünnitamist.
Kuidas tagada parimad tulemused?
Tuleb vältida alkoholi tarvitamist. Kogemuse põhjal oleme näinud, et alkoholi tarbimine inframati kuuri ajal vähendab tulemusi. Samuti tuleks vältida rasvaseid ning praetud toite.
Kui tihti tohib kasutada inframatti?
Inframatti võib kasutada kasvõi iga päev!
Kui suur inimene mahub sellesse matti?
FIR Infrapunamati mõõdud on kinniselt 180 x 90 CM ja avatult 180 x 190 CM.

KASUTAMINE

Kuidas toodet kasutada?

1. Ettevalmistus

Enne protseduuri on oluline tarbida piisavalt vett, et keha saaks väljutada toksiine higistades. Soovitavalt koorida keha enne hooldust. Tuleb vältida alkoholi tarvitamist protseduuri päeval.

2. Leia mugav asukoht

Protseduuri on mugav teha voodis, diivanil või põrandal. Veendu , et Inframatti all on vaid naturaalsed materjalid. Soovi korral kasuta ventilaatorit näole.

3. Protseduuri alustamine

Hooldust võib teha alasti kui ka kasutada riietega, samuti kasutada pehmet materjali inframatti sees. Kasutades hoolduse ajal kehamähiseid on vajalik kasutada sisukilesid. Aseta juhtpult ja vesi lähedale ,et vajadusel temperatuuri muuta. Soovitatav protseduuri pikkus on 45-60 minutit.

4. Protseduuri ajal

Protseduuri ajal ei tohi olla istuvas asendis, kaal alaneb lamavas asendis. Soovi korral võid end liigutada ja olla külili.

5. Peale protseduuri

Peale protseduuri tuleb alati end pesta Mati puhastamiseks kasuta puhast rätikut ning antiseptilist puhastusainet. Kindlasti joo piisavalt vett peale protseduuri!

Shopping Cart