Kiired tulemused

Transion Professional²

Ülihea klientide tagasiside

| Loe arvustusi

Transion Professional² on mõeldud kasutamiseks ilusalongides, spades ning taastusravis. Transion Professional² abiga saate pakkuda oma klientidele kaalulangetamiseks ja lihaste treenimiseks mõeldud protseduure. Võrreldes meie kodukasutusse mõeldud seadmega on Transion Professional² seadmel rohkem võimalusi, intensiivsemad programmid ning infrapuna soendusfunktsioon.

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

DETAILID

Tootest lähemalt

Transion Professional² seadmel on 20 elektroodi, mis saadavad lihastesse eelnevalt masinal seadistatud madala sagedusega vooluimpulsse, mille tagajärjel toimub lihaste rütmiline pinguldamine, siis lõdvenemine. Tänu uuenenud tarkvarale on nüüd võimalik kõikide padjakeste tugevust ka koos seadistada. Loomulikult saab iga kanali tugevust endiselt ka eraldi reguleerida. Kogu protsess käivitab organismis ning lihastes harjumuspärase kehatalitluse ning keemilised muutused, mis on võrreldavad tavapärase füüsilise treeninguga. Nende keemiliste reaktsioonide tagajärjel leiab lihastes aset rakkudevahelise vedeliku ning toksiinide väljumine. Kõik metaboliidid transporditakse rakkudevahelisele alale ning sellest tulenevalt tarbivad neerud rasvasettest saadavat energiat ja lagundavad süsivesikuid. Seeläbi käivitub organismis koheselt ka intensiivne ainevahetusprotsessi kiirenemine.

Silmnähtavad tulemused

Protseduuri tulemuseks on rasvade põletamine ning kogunenud jääkainete ja liigse vedeliku eemaldumine ümbritsevatest kudedest. Liigne vedelik väljub tavapärasest kiiremini keha normaalse tsirkulatsiooni (urineerimise) käigus. Tulemuseks on silmnähtav kehaümbermõõdu vähenemine, rasvade põletamine ja lihastoonuse üldine toniseerimine ning tugevdamine.

Mugav kasutada

Transion Professional² seadmega saate protseduure pakkuda nii naistele, kui ka meestele ja eelistatud kehapiirkonnad on käed, rinnalihased, kõht, sääred, puusad ja tuharad. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks soovitame pakkuda oma klientidele vähemasti 10st korrast koosnevat kuuri. Enne ja pärast iga protseduuri, tuleb kindlasti juua vähemasti 0,5 liitrit vett. 30 minutit Transion Professional² treeninguga on võrreldav kolmetunnilise intensiivse treeninguga. Seadet kasutatakse ka kahjulike toksiinide väljutamiseks kehast.

KASUTAMINE

Kuidas see töötab?

19-nda ja 20-nda sajandi jooksul on teadlased uurinud ja dokumenteerinud täpsemalt elektrilisi omadusi, mis kutsuksid esile lihaspingutuse. Avastati, et elektriline stimulatsioon võib lihasgruppides kutsuda esile pikaajalisi muutusi. Esimesena esitas teaduslikud tõendid selle kohta, et vool aktiveerib lihastöö 1971 aastal Luigi Galvani. Hiljutised meditsiinilised uuringud on aga täpselt välja selgitanud, millist mõju avaldab elektriline lihasstimulatsioon närvi-ja lihasrakkudele ning veresoontele. Transion tehnoloogia tekitab elektrilise voolu esilekutsumise tagajärjel lihase kokkutõmbumise. Esilekutsutud lihase kokkutõmbumine erineb tavapärasest kesknärvisüsteemi poolt toimuvast lihase kokkutõmbumisest (näit. raskuse tõstmise tagajärjel tekkivast lihasepingutusest) ning antud protsessi laad ja tugevus sõltub sellest, millised parameetrid on eelnevalt aparaadile programmeeritud. Transion tehnoloogia suudab teha seda, milleks aju pole võimeline. Aju stimuleerib paljusid lihaskiude, kuid Transion tehnoloogiaga on võimalik avaldada mõju 100-le % kiududest (seega leiab aset suurem sünkroniseerimine kiududes). Lisaks sellele, erinevalt ajutegevusest, suudab Transion ka toota ühetasaseid ning kõrge kvaliteediga impulsse töösolevatesse lihasgruppidesse, ilma, et kehal tekiks südame- ja veresoonkonna talitluse häireid ning väsimust. See omakorda annab ka parema ja ohutuma tulemuse. Peamine vahend lihastöö sooritamiseks on elektrilise impulsi esilekutsumine ja selle tagajärjel liiguvad impulsid lihastesse närvikiudude kaudu. Impulsi roll on tekitada lihastes kokkutõmbe reaktsioon ning mehaaniline aktiivsuse tõstmine. Iga kord kui elektrilise impulsi tekitamist korratakse, kordub ka lihase kokkutõmbumine. Kui lihaseid stimuleeritakse sagedaste impulssidega, siis lihaskiud on katkematus liikumises ning stimulatsioon ei jõua enne lõppeda kui juba uus elektrilaeng on edasi antud. Seega on lihased pidevas töös. Antud fenomeni kutsutakse tetanisatsiooniks ehk korduvstimulatsiooniks, mis tekibki korduvate võngete liitmisel. Lihastöö kvaliteet ja kvantiteet sõltub programmeeritavatest parameetritest ja intensiivsusest (oma rolli mängib ka õige elektroodide paigutus). Intensiivsust mõõdetakse milliamprites ehk mAmp ja see ei ole eelnevalt programmeeritud, kuid seda saab suurendada jooksvalt aparaadi kasutamise jooksul. Lihaskiudude arv, mida kaasatakse, sõltub seadme intensiivsuse reguleerimisest. Kui stimulatsiooni kohaldatakse kõrgema intensiivsusega, siis on samal ajal töös ka suurem hulk lihaskiude. Ning vastupidiselt, kui intensiivsuse aste on madalam, on sellevõrra väiksem ka töösolevate lihaskiudude protsent. Üldjuhul on mõistlik aparaati kasutama hakates alustada madalama intensiivsusega ning vastavalt oma vajadustele intensiivsust järkjärgult suurendada.

Shopping Cart