FDA poolt tunnustatud

ZlimLine ColdLipo

Zlimline ColdLipo kasutab uut laser-lipolüüsi tehnoloogiat, mis kasutab tselluliiti siluvateks, rasva vähendavateks ning keha ravihooldusteks nõrka laserit. Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust.

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

TULEMUSED

Mida oodata?

Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust. Tavaliselt saavutatakse iga hooldusseansiga vööümbermõõdu vähenemine 2–4 cm. Soovituslik on läbida kaheksast hooldusest koosnev seanss nelja nädala jooksul, kaks seanssi nädalas. Hoolduste jooksul väheneb patsientide rõivasuurus eeldatavalt 1–2 numbrit.

LASERTEHNIKA

Kuidas see töötab?

Zlimline ColdLipo asutab fotobiomodulatsiooni, mille abil stimuleeritakse keha loomulikku rasvarakkude sisu vabastamise protsessi. Fotobiomodulatsioon muudab rakukeemiat ning käivitab ensüümi lipaas vabastamise, mis omakorda lõhustab triglütseriidimolekule rasvhapeteks ja glütseroolimolekulideks. See protsess teeb molekulid piisavalt väikeseks, et need saaksid pooride kaudu väljuda ning neid saaks kasutada “kütusena” sinu keha metabolismisprotsessis. Sinu keha lümfisüsteem kannab rakkude sisu edasi ning eemaldab selle kehast loomulikul teel. Protsess suurendab keha lümfivoolu, stimuleerides lümfisõlmi hooldatavas piirkonnas. Pärast Zlimline ColdLipo hooldust soovitatakse treeningut või tugevat massaazi mis põletab äsjavabastatud rasvhapped ja glütseroolid, et need keha rasvavarudest täielikult eemaldada. Iga päev säilitab keha toidust saadud liigsed kalorid rasvkoesse. Aju kontrollib seda, millal keha rasvkoe sisu vabastab, et see siis energiaks muudetaks. Rasvarakke võib võrrelda laaditavate patareidega, mida mõnikord kasutatakse ning mõnikord täidetakse sõltuvalt toitumisest ja liikumisest.

Laser-lipolüüsi tehnoloogia

Rasva vähendamine soovitud piirkonnas

Vähendab tselluliiti

Tulemused kohe näha

DETAILID

Tootest lähemalt

Zlimline ColdLipo kasutab uut laser-lipolüüsi tehnoloogiat, mis kasutab tselluliiti siluvateks, rasva vähendavateks ning keha ravihooldusteks nõrka laserit. Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust. Võrreldes kirurgilise rasvaimu ning muude ultraheli- või lasertehnikatega on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuigi tulemused on sarnased. Zlimline ColdLipo on mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba ning ei nõua taastumisaega.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas kindlustada pikaaegsed tulemused?
Kui patsient on hoolduskuuri läbinud, tuleb tal tulemuste säilitamiseks püüda püsida tervislike eluviiside juures. Pärast ColdLipo kasutamist võib kasutada ka toidulisandeid, mis soodustavad keha metabolismiprotsessi ning toetavad tervislikke eluviise.
Kes ei tohiks seda kasutada?
Nahakahjustused kavitatsiooni piirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid; Rasedus ja imetamine; Verehüübivushäired; Immuunsussüsteemi haigused; Hepatiit, neerupuudulikkus, sapikivitõbi; Kilpnäärme talitlushäired; Krooniline veenipuudulikkus, flebiidid, tromboflebiidid; Südamehaigused ja südamestimulaator; Osteoporoos; Astma; Onkoloogia; Infektsioonilised ja põletikulised protsessid II astme diabeet; Varikoossed veenilaiendid; Kesk- ja sisekõrva kahjustused; Metallproteesid kavitatsiooni piirkonna lähedal

KASUTAMINE

Protsess

Lihtsalt kasutatav

Zlimline ColdLipo seadet kasutatakse selleks, et rakud vabastaksid oma sisu ilma trennita ning selle abil saab täpselt sihikule võtta probleemsed piirkonnad. Zlimline ColdLipo seade on võrreldes muude laser- ja valgusseadmetega ka lihtsalt kasutatav. Hoolduse tegija peab lihtsalt seadme padjad korrektselt kliendi kehale asetama ning saab siis samaaegselt teisi hooldusi teha, et hoolduste ajal ilukliiniku kasumisse maksimaalselt panustada. Zlimline ColdLipo seadmega tehtav rasvaimu on kiire ja lihtne, ning see saab sooritatud 30 minutiga. Hoolduskuur peaks koosnema 8 hoolduskorrast, mis viiakse läbi kaks korda nädalas, et keha modelleerimisprotseduur saaks nelja nädalaga lõpuni viidud. Et keha jõuaks rakkude sisu ära “põletada”, tuleks ühe hooldusseansi jooksul tegeleda vaid ühe kehapiirkonnaga. Kui kehale jääb “põletamiseks” liiga palju ainet, tekib oht, et see ladestub uuesti rasvana. Kui patsient on hoolduskuuri läbinud, tuleb tal tulemuste säilitamiseks püüda püsida tervislike eluviiside juures. Pärast ColdLipo kasutamist võib kasutada ka toidulisandeid, mis soodustavad keha metabolismiprotsessi ning toetavad tervislikke eluviise.

Shopping Cart