ZlimLine Cryo

Zlimline Cryo abil saate oma klientidele pakkuda valutut ja ohutut rasvarakkude lõhustamise protseduure külmmeetodil. Krüolipolüüs võimaldab külmaga mõjutades vabaneda rasvaladestustest.

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

TULEMUSED

Mida oodata?

Erinevalt rasvaladestustest vabanemise traumeerivatest meetoditest ei saa krüolipolüüsi korral kiiret tulemust oodata. Kuna rasvade lõhestumine on sel juhul absoluutselt füsioloogiline j loomulik, siis ei toimi kõik koheselt. Ühe protseduuri ajal väheneb rasvarakkude arv 20-30% võrra. Rasvade lagunemise protsess ise aga toimub 30-90 päeva jooksul. Kliendi vaatenurgast on tunduvalt parem veidi aega oodata, tundmata seejuures valu , kui kannatada peale lüpoksatsiooni operatsiooni? Sõltuvalt kliendi individuaalsetest eripäradest ja soovidest, läheb vaja kaks kuni viis protseduuri umbes 1 kuulise vaheajaga. Võite olla veendunud selles, et juba kuu aja pärast, näeb Teie klient esimesi tulemusi. Parimaid tulemusi saavutatakse kätel, kõhul, tuharatel, nn. sangadel, reitel, reie sise- ja väliskülgedel vähendades rasvapadjakesi ja sangasid!

CRYO

Kuidas see töötab?

Rasvakurdude lokaalne jahutamine võimaldab absoluutselt füsioloogilisel ja loomulikul viisil, koormuseta organismil kõhnuda.. Zlimline Cryo abil saab vältida võimalikku rasvaimu, tunnetada ebameeldivaid tundeid või allutada end tüsistuste riskile. Uuendusliku meetodi aluseks on rasvkoe täpne ja kontrollitud jahutamine, mis toob kaasa rasvarakkude järk-järgulise hävimise. Meetodi ohutus baseerub rasvarakkude erilisel külmatundlikkusel. Rasvkude on meie organismi omamoodi energiaallikas. Jahtudes ja külmudes hakkab organism eraldama soojusenergiat rasvarakkude lõhestamise teel. Rasvarakud langevad apoptoosi, mille tagajärjel nad hävivad, seejärel viib lümfiringe nad kahe–kolme kuu jooksul organismist välja. Külmutatakse ainult nahaalust rasvkude, jättes puutumata ümbritsevad koed. Nahaaluse rasvsidekoe sellise lõhestumise tulemusel saavutatakse vajalik esteetiline efekt – liigsed sentimeetrid kaovad. Ühe seansi jooksul võib seadmega koheselt töödelda mitu tsooni. Keskmiselt võtab ühe tsooni töötlemine aega umbes 55-60 minutit. Töödeldavale kehapiirkonnale asetatakse protseduuri käigus seadme vaakumaplikaator, mis imeb sisse rasvakurru.

Cryo eelised

Tulemused kindlates piirkondades

Põletab rasva ning vähendab tselluliiti

Mitte invasiivne ning valutu protseduur

DETAILID

Tootest lähemalt

  • Invasiivitus ehk kehaväline
  • Valutu, ei vaja tuimestust ega narkoosi
  • Kiirelt nähtav esteetiline tulemus
  • Protseduuri lühike aeg
  • Rehabilitatsiooniaja puudumine
  • Atraumaatilisus

Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti näeb tulemusi?
Erinevalt rasvaladestustest vabanemise traumeerivatest meetoditest ei saa krüolipolüüsi korral kiiret tulemust oodata. Kuna rasvade lõhestumine on sel juhul absoluutselt füsioloogiline j loomulik, siis ei toimi kõik koheselt. Ühe protseduuri ajal väheneb rasvarakkude arv 20-30% võrra. Rasvade lagunemise protsess ise aga toimub 30-90 päeva jooksul.
Kes ei tohiks protseduuri saada?
Rasedus ja rinnaga toitmine; laialdane armkude töötlemise alal; nahahaigused: ekseem või dermatiidid eeldatava mõjutuse alas; nahatraumad ja infektsioonid; hiljutise verejooksu või verevalumi alad; kardiostimulaator; paroksüsmaalne külma hemoglobinuuria; operatsioonid (3 eelneva kuu jooksul)
Shopping Cart