Sale!

TREENI KODUS

Transion HomePro

Transion HomePro abil saate langetada kaalu ning treenida lihaseid treeningsaali minemata. Transioni eeliseks on kiire toime ning tulemusi on näha juba pärast esimesi kasutuskordi. Tulemuseks on mitmekülgne ja efektiivne treening.

499.00

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

TEHNOLOOGIA

Kuidas see töötab?

Transion tehnoloogia tekitab elektrilise voolu esilekutsumise tagajärjel lihase kokkutõmbumise. Esilekutsutud lihase kokkutõmbumine erineb tavapärasest kesknärvisüsteemi poolt toimuvast lihase kokkutõmbumisest (näit. raskuse tõstmise tagajärjel tekkivast lihasepingutusest) ning antud protsessi laad ja tugevus sõltub sellest, millised parameetrid on eelnevalt aparaadile programmeeritud. Transion tehnoloogia suudab teha seda, milleks aju pole võimeline. Aju stimuleerib paljusid lihaskiude, kuid Transion tehnoloogiaga on võimalik avaldada mõju 100-le % kiududest (seega leiab aset suurem sünkroniseerimine kiududes). Lisaks sellele, erinevalt ajutegevusest, suudab Transion ka toota ühetasaseid ning kõrge kvaliteediga impulsse töösolevatesse lihasgruppidesse, ilma, et kehal tekiks südame- ja veresoonkonna talitluse häireid ning väsimust. See omakorda annab ka parema ja ohutuma tulemuse. Peamine vahend lihastöö sooritamiseks on elektrilise impulsi esilekutsumine ja selle tagajärjel liiguvad impulsid lihastesse närvikiudude kaudu. Impulsi roll on tekitada lihastes kokkutõmbe reaktsioon ning mehaaniline aktiivsuse tõstmine. Iga kord kui elektrilise impulsi tekitamist korratakse, kordub ka lihase kokkutõmbumine. Kui lihaseid stimuleeritakse sagedaste impulssidega, siis lihaskiud on katkematus liikumises ning stimulatsioon ei jõua enne lõppeda kui juba uus elektrilaeng on edasi antud. Seega on lihased pidevas töös.

Transion HomePro eelised

Üliefektiivne treening

Treenib süvalihaseid

Silmnähtavad tulemused

DETAILID

Tootest lähemalt

Transion on 21. sajandi meetod kõhnumiseks mis sobib ideaalselt kiire elutempoga inimestele, kes soovivad vormida oma lihaseid ja põletada kaloreid. Transion on kerge kaasaskantav elektrooniline seade, mis on mõeldud kasutamiseks kõikidele trenni vajavatele kehapiirkondadele. Transioni toime treenida lihaseid kiirelt ja efektiivselt on teaduslikult tõestatud ning võetud kasutusele ka NASA teadlaste poolt.

  • 10 padjakest kehale kinnitamiseks
  • 10 erimõõdus sidet, padjakeste kinnitamiseks
  • Kasutusjuhend
  • Vajadusel tasuta koolitus Tallinna kesklinnas asuvas salongis
  • Transion seadmetel on ISO 13485 ja CE sertifikaadid

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Transion?
Transion on 21. sajandi meetod kõhnumiseks mis sobib ideaalselt kiire elutempoga inimestele, kes soovivad vormida oma lihaseid ja põletada kaloreid. Transion on kerge kaasaskantav elektrooniline seade, mis on mõeldud kasutamiseks kõikidele trenni vajavatele kehapiirkondadele. Transioni toime treenida lihaseid kiirelt ja efektiivselt on teaduslikult tõestatud ning võetud kasutusele ka NASA teadlaste poolt.
Kas Transioni kasutamine on ohutu?
Transion tehnoloogia on väljatöötatud arstide ning teadlaste poolt rohkem kui 30 aastat tagasi ning on laialdaselt kasutatav haiglates, füsioteraapiakliinikutes ning taastusravis. Transion tehnoloogiale on andnud oma poolehoiu ka USA ja Kanada kergejõustiku organisatsioonid ning samuti on seadet soovitatud kasutada olümpiasportlastele alates aastast 1972 Olümpiakomitee ja arstide konsultatiivnõukogu poolt.
Kas halvasti positsioneeritud elektroodid võivad kujutada ohtu?
Ei. Halvasti paigutatud elektroodid ei kujuta mingisugust ohtu. Selle tulemusena võib nende mõju olla väiksem, kuid ohtu pole.
Kui kaua läheb aega, et näha tulemusi?
Transion treeningut saate kombineerida mõne oma teise lemmiktegevuse, näiteks lugemise, mediteerimise või televiisori vaatamisega. Tulemusi näete juba peale esimesi protseduure.
Kas Transion aitab ka spordivigastuste korral?
Vähendades paistetust ning tugevdades nõrku lihaseid, redutseerib Transion seade oluliselt vigastuste taastumisperioodi aega.
Vähendades paistetust ning tugevdades nõrku lihaseid, redutseerib Transion seade oluliselt vigastuste taastumisperioodi aega.
Transion on ideaalne seade selleks, et lahti saada sünnitusjärgsetest voltidest kõhul. Raviga on soovitatav alustada 6ndast nädalast peale sünnitust. Protseduure tulev alustada õrnalt ning järkjärgult võimsust suurendades on võimalik end lihtsalt ja kiirelt taas vormi saada.
Kui tihti peaks kasutama Transion treeningut parimate tulemuste saamiseks?
Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada Transion treeningut 2 korda nädalas ning ühe seansi pikkus võiks olla vähemalt 45 minutit. Ei ole soovitatav kasutada rohkem kui tund päevas.
Mida peaksin tegema enne Transioni kasutamist?
Enne Transioni kasutama hakkamist tuleb kindlasti lugeda läbi kasutusjuhend ja viia ennast kurssi vastunäidustustega. Vahetult enne protseduuri alustamist on soovitav juua ohtralt vett (vähemalt 3 klaasi) ning samuti tuleb kasuks organismi veega varustamise jätkamine protseduuri jooksul. Piisavas koguses vee joomine aitab kaasa mürkide väljutamisele organismist , muutes protseduuri tulemused efektiivsemaks.
Kas pean trennis edasi käima kui alustan Transioni kasutamist?
Kõik kaalulangetamiseks mõeldud protseduurid, kaasaarvatud Transion, eeldavad, et inimene jätkab tervislike eluviiside jälgimist. Selleks, et tulemused püsiksid, on oluline füüsiline aktiivsus ning tervislik toitumine.
Kas Transionist saavad kasu ka mehed?
Transioni seadmed on mõeldud kasutamiseks nii meestele kui ka naistele. Sooti on probleemsed kohad erinevad, kuid tulemused võrdsed.
Kes ei tohi kasutada Transion tehnoloogiat?
Transion tehnoloogia on vastunäidustatud raseduse, epilepsia ja südamehaiguste korral. Samuti südamestimulaatorite ja muude võõrkehade olemasolu korral.

KASUTAMINE

Kuidas kasutada?

Enne protseduuri

Enne ja pärast iga protseduuri, tuleb kindlasti juua vähemasti 0,5 liitrit vett.

Ettevalmistamine

Kinnitage kummist padjakesed oma kehale ning paigutage kehale elektropadjakesed ja alustage protseduuriga

Protseduuri ajal

Protseduuri saate nautida lugedes, vaadates televiisorit, olles Internetis või lihtsalt nautides. 45 minutit kasutamist on võrreldav kolmetunnilise intensiivse treeninguga.

Shopping Cart