5 PROTSEDUURI

ZlimLine Lipo

Ühe seadmega viis erinevat protseduuri! Kavitatsiooni peetakse efektiivseimaks meetodiks esteetilises meditsiinis, mis mõjub rasvkoele nagu kirurgiline rasvaimu!

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

TULEMUSED

Milliseid tulemusi oodata?

Efekti võib näha juba peale esimesi seansse: rasvaladestuste maht probleemsel alalväheneb juba peale esimest protseduuri 2-5 cm võrra. Järgmise nädala jooksul efekt süveneb. Oluline tulemus kavitatsiooni puhul on samuti verevarustuse paranemine ja fibroblastide stimulatsioon, mis soodustab naha elastsust, pinguldab nahka. Rasvarakkude lagunemisproduktide väljutamise protsessi kiirendamiseks ja parandamiseks läbi lümfaatilise vereringe, soovitatakse kavitatsiooni kombineerida pressoteraapia ja aparaatse vaakum- või käsidrenaaži massaažiga. Protseduuride kuuri jooksul luuakse rasvaimuoperatsiooni efekt.

DETAILID

Tootest lähemalt

Zlimline Lipo seadmega saate oma klientidele pakkuda viite erinevat protseduuri: Uus peaaegu helitu kavitatsioon kehale, RF liftingut ehk näonaha pinguldamist näole, RF liftingut ehk naha pinguldamist kehale, raadiosagedusliku vaakummassaazi kehale ja miostimulatsiooni näole.

  • 40 kHz kavitatsiooniotsik
  • Vaakummassaaži raadiosagedusotsik
  • BIO näootsik
  • Tripolaarne raadiosagedusotsik
  • Näo raadiosagedusotsik

Seadmest

Helitu Kavitatsioon
Täna on meil rõõm teile pakkuda tselluliidi ja liigsete rasvladestuste vähendamise efektiivset, invasiivitut, ohutut ja nüüd ka ilma ebameeldiva helita ravimeetodit – kavitatsiooni. Me kõik teame, et meie kehal on teatud kohad, kus ümbermõõdud ei vähene. Piirkonnad, mis ei allu treeningule ega dieedile: rasvaladestused põlvedel, puusadel, kõhul või kätel. Senini on esteetilises kosmetoloogias kirurgilise vahelesekkumiseta olnud kättesaadavad vaid protseduurid, mis on muutnud rasvkoe struktuuri. Probleemsetest piirkondadest sai rasvarakke eemaldada vaid operatsiooni ehk rasvaimu abil. Igasugune operatsioon on invasiivne (kehasse lõike tegemine), lisaks veel taastumine, haiglas viibimine ning nähtavaid tulemusi peab ootama kuid.
Miostimulatsioon näole
Miostimulatsioon on impulssvoolude kasutamise protsess lihaste loomuliku töö taastamiseks. Kui elektrivool kulgeb mööda meie kudesid, suureneb vahetusprotsesside intensiivsus, muutub raku valkude füüsiline seisukord ning selle tulemusel hakkavad lihased kokku tõmbuma. Miostimulatsioon ravimeetodina on tuntud enam kui 20 aastat. Algselt kasutati miostimulatsiooni võimlemisena lamavatele haigetele. Impulssvoolude abil võis läbi viia lihaste treeningut aktiivse füüsilise treeninguta. Sama põhimõtte kandsid meedikud lihastele, mida ei saa treenida tavaviisil. Näiteks, näolihastele ning saavutasid üllatavat noorendavat efekti.
RF Lifting kehale ja näole
Vanusega venivad välja kollageenkoed ja pikenevad, mis toob kaasa naha elastsuse vähenemise, lodevuse kasvu ja kortsude tekkimise. Naha pinguldamise kuuri läbiviimise ajal, toimub naha sügav soojenemine ehk niinimetatud Termaaž ning kollageeni ja elastiini uuendamine. Temperatuuri tõus naha sügavates kihtides toob kaasa kollageenkudede tihenemise, mis tagab kudede tugevnemise ja naha elastsuse suurenemise. 2-4 kuud peale RF Liftingu kuuri toimub uue tugevama kollageeni moodustumine, mis toob kaasa pikaajalise positiivse tulemuse mida on võrreldud lausa plastilise operatsiooniga.
Raadiosageduslik vaakummassaaž
Vaakummassaaž (lümfimassaaž) on efektiivseim ravi tselluliidist ja armkoest vabanemiseks. Antud raviliik annab teie patsiendile siledama ja pringima naha ning aitab nahaaluskudet mõjutades vabaneda toksiinidest ning langetada kaalu.
Kes ei tohiks Zlimline Lipot kasutada?
Nahakahjustused kavitatsiooni piirkonnas: lõhed, erosioonid, infektsioonid; Rasedus ja imetamine; Verehüübivushäired; Immuunsussüsteemi haigused; Hepatiit, neerupuudulikkus, sapikivitõbi; Krooniline veenipuudulikkus, flebiidid, tromboflebiidid; Südamehaigused ja südamestimulaator; Osteoporoos; Astma; Onkoloogia; Infektsioonilised ja põletikulised protsessid; II astme diabeet; Varikoossed veenilaiendid; Kesk- ja sisekõrva kahjustused; Metallproteesid kavitatsiooni piirkonna lähedal
Shopping Cart