EMS Treeningvest

Kaalulangetamine ja lihaste treenimine EMS treeningvesti abil nii kodus, trennis kui ka vabas ōhus.
Kes ei tahaks olla sire, sale ja heas vormis – aga tihti pole aega pikalt jõusaalis veeta või jaksu end trenni sundida. Koduse EMS seadmega, saab trennikorra asendada kiire ja tõhusa salenemisseansiga seal, kus seda parajasti soovite. Maailmas ja ka Eestis populaarsust kogunud ülitõhus elektrostimulatsioonil põhinev treeningmeetod, mis saadab lihastele impulsse, et tekitada kunstlikult lihaste pinguldamine ja lõdevestamine. Koduseadet juhitakse telefonirakendusei abil, mis omakorda saadab info läbi bluetoothi selga pandava kostüümi vastuvõtjasse ja see omakorda jagab impulsid vastavalt erinevatele lihasgruppidele. Kuna inimesed ja nende treenitus on erinevad, siis saab ise määrata vastavale lihasgrupile vajaliku programmi ja koormuse. 
EFEKTIIVNE LIHASTREENING 20 MINUTI JOOKSUL Valida saab kolme erineva programmi vahel, milleks on Kardio-, Lihas- ja Lõdvestusprogramm.
KARDIO Kardio programm on mõeldud rahulikuks ja pigem lisakoormust mittevajavaks. Selle eesmärk on rasvapõletamine. Lisaks aitab see programm trennida vastupidavust. Selle programmiga kaotate kuni 1000 kcal poole tunniga.
LIHASTREENINGU programmi kasutatakse lihaste ehitamiseks. Võite valida erinevate intensiivsuste ja treeningupikkuste vahel. Kuid olge ettevaatlik, see programm võib olla sõltuvust tekita.
LÕDVESTUSPROGRAMM See programm lõdvestab lihaseid mitmesuguste lõdvestavate kontraktsioonide kaudu. LÕDVESTUSPROGRAMM on ideaalne võimalus lihaste hellitamiseks pärast pingelist treeningut.
Ostuga kaasas:
1)Koolitus
2)Treeningvest
3)Bandaažid
4)Transmitter
5)EMS app/telefon
6)Kasutusjuhend

Soeta seade järelmaksuga: 3 kuuline järelmaks ilma intressita.

1200.00

Saadaval järeltellimisel

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

DETAILID

Tootest lähemalt

Anneli tagasiside EMS treeningvestile ▶️

Olen EMS treeningu fänn ja seetõttu investeerisin ka isiklikku EMS treeningvesti, mille abi saan jätkata kaalulangetust ja lihastreeningut mulle sobival ajal.
See on efektiivne treening ja on aidanud minul isiklikult kaalu langetada, tänaseks -12 kg.

Veel olulisem, et vanuses 45+, on vaja hoida keha (raam oleks tugev ja seisaks püsti) ja erinevaid lihaseid, siis selleks on EMS treening minu kogemusest parim. Ära on kadunud täielikult seljavalud, kaal on langenud, kaalulangetuse tulemusena nahk ei ripu, on pinguldatud ning energiat on rohkem.

Shopping Cart