Sale!

Populaarseim tervisetoode

UUS Zlimline Infrapunamatt

Suurepärane tagasiside

| Loe arvustusi

Zlimline Infrapunamatt on pärjatud  “Anne & Stiili Ilulemmik 2022″ kvaliteedimärgise ja “Buduaari Ilulemmik 2021” auhinnaga. Lisaks on meie Inframatt saanud tunnustuse ka “Iluhoolikute 2021” lemmiktootena.

Tellides meie Infrapunamati täna, saate seadme soodushinnaga ning tasuta kaasa 2 pakki sisukilesid.

429.00

Tasu intressita kolmes osas

KIIRE TARNE

3-5 päeva

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

600-900kcal

tunnis

Võimsaim FIR

infrapuna

5 aastat

kogemust

5000+

rahulolevat klienti

Tule tasuta

proovima

Miks soetada Zlimline Infrapunamatt?

 • Aitab langetada kehakaalu ja puhastada keha toksiinidest
 • Vähendab ümbermõõte ning tselluliiti
 • Muudab naha siledaks, elastseks ja niisutatuks
 • Vähendab paistetust kehalt ja näolt
 • Kulutab 600-900 kcal tunnis
 • Väljutab jääkaineid ning üleliigset vett kehast
 • Parandab unekvaliteeti ja enesetunnet
 • Aitab kiiremini taastuda peale tugevat treeningut või füüsilist pingutust
 • Lõdvestab ja lõõgastab
 • Muudab keha aluselisemaks
 • Ennetab haigusi
 • Tekitab joogijanu
 • Vähendab stressi
 • Tõstab immunsussüsteemi
Weight loss

Tõhus kaalulangetustoode

Seansi ajal väljutab keha toksiine ning kulutab energiat kuni 900 kcal, mille tulemusena alaneb kehakaal, vähenevad  ümbermõõdud ja tselluliit.

image 41 (Traced)

Suurepärane naha jaoks

FIR Infrapunakiired muudavad naha pehmemaks ning elastsemaks.

image 42 (Traced)

Aitab liigese- ja lihasvaludega

Võrreldes tavasaunaga, soojendab FIR infrapunakiirgus kehakudesid sügavamalt. Lihastes ja liigestes väheneb valu  ning pinge. Infrapunamatti on väga hea kasutada ka peale trenni.

image 43 (Traced)

Täielik puhastus (detox) toksiinidest

Rakkude temperatuur tõuseb kuni 42 kraadini ja keha hakkab väljutama mürgiseid ainevahetusprodukte (rasvad, kolesterool) ja raskemetalle (vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina etc)

INFRAPUNA TEHNOLOOGIA

Kuidas see töötab?

Inframatt erineb infrapunasaunast kuna infrapunalained tungivad sügavamale kudedesse ja olete kui “kookonis” kuhu õhk ligi ei pääse. Tänu FIR-infrapunakiirgusele tõuseb rakkude temperatuur kuni 42 kraadini. Tavasaunas moodustab vesi higi koostisest 90-97%, kuid FIR infrapunaga ainult 65%. Ülejäänud 35% arvelt viiakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte: (rasvu, kolesterooli ja raskemetalle vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina jne).

Töödeldes ummistunud kapillaarsooni infrapunakiirgusega laienevad kapillaarid ja seejärel käivitab toksiinide lahustamise protsessi.

FIR – infrapuna soodustab seeläbi rasvade, kemikaalide ja toksiinide väljutamist kehast ning verest: mürgid, raskemetallid – toiduainete töötlemisel tekkivad kantserogeensed ained – piimhape, vabad rasvhapped ja nahaalune rasvkude, mis on seotud vananemise ja väsimusega – vererõhuga kaasnev liigne naatrium – ja kusihape.

Toksiinide kogunemise tagajärjel halveneb ka vereringe ning väheneb rakkude energia. Eliminatsioon algab, kui veemolekulidele rakendatakse 8-10 mikronit FIR- infrapunalainet ja vesi hakkab vibreerima. See vibratsioon vähendab vee molekule kooshoidvate aatomite ioonsidemeid. Vibratsiooni jätkudes toimub veemolekulide lagunemine ning kapseldunud gaasid ja muud mürgised ained eralduvad.

Infrapunakiirguse liigitamine:

1. Lähiinfrapuna   (MID INFRARED)

Piirkondade kaupa jaotades on lähiinfrapuna lainepikkuste vahemikus, mis on kõige lähemal nähtava valguse spektri punasele otsale, lainepikkustega ligikaudu 750 nanomeetrit (nm) kuni ligikaudu 1300 nm ehk 0,75 kuni 1,3 mikronini ja sagedusvahemikuga ligikaudu 215 THz kuni 400 THz. Lähi-infrapunakiirgus toodab kõige vähem soojust ning sellel on teiste piirkondadega võrreldes pikim lainepikkus ja lühemad sagedused.

2. Keskmine infrapuna (NEAR INFRARED)

Keskmise infrapuna ehk keskel asuva piirkonna või riba lainepikkuste vahemikus umbes 1300 nm kuni 3000 nm või 1,3 kuni 3 mikronit sagedusvahemikuga 20 THz kuni 215 THz. Seda tüüpi infrapunakiirgus eraldab mõõdukat soojust võrreldes lähi- ja kaug-infrapuna piirkondadega ning jääb nähtava valguse spektri punase otsa ja mikrolainepikkuste vahele.

3. Kaug-infrapuna (FIR INFRARED)

Kolmas piirkond, kaug-infrapuna, on elektromagnetilise spektri mikrolainetele kõige lähemal. Selle piirkonna lainepikkuste vahemik on 3000 nm kuni 1 nm või 3 kuni 1000 mikronit ja sagedusvahemik 0,3 THz kuni 20 THz. Kaug-infrapuna piirkonnas on kõige lühemad lainepikkused ja pikimad sagedused, mis toodavad kõige rohkem soojust.

 

 

Miks FIR infrapuna?

Tungib ohutult sügavaimatesse kehakudedesse

Lõhustab nahaalust rasvkude

Ohutu ning efektiivne organismi puhastaja

Parandab naha omadusi

Ohutu ka lastele ja eakatele

DETAILID

Tootest lähemalt

Zlimline Infrapunamati uus ja täiustatud mudel on nüüd saadaval.

Oleme Inframatte Eestis müünud aastaid ja meie mattidega on viidud läbi ka tuhandeid hooldusi ilusalongides. Lähtudes meie pikast kogemusest ja klientide tagasisidest on meie uuegeneratsiooni inframatile lisatud kasutajamugavust ja hoolimata tunduvalt kõrgemast omahinnast võetud kasutusle FIR infrapunakiirgus. 
 • Meie uus seade kasutab 100% FIR infrapunakiirgust, mis on tõhusaim infrapunaliik keha sisetemperatuuri tõstmiseks
 • FIR infrapunakiirguse toimel, hakkab keha rohkem higistama ja väljutab seeläbi rohkem toksiine ning ka kehakaal alaneb tõhusamalt.
 • Eelmise generatsiooni inframatis kasutusel olnud tõmblukud on asendatud mugavate ja lihtsate krõpsudega
 • Lihtsam kasutada – ei pea seadistama erinevate tsoonide temperatuure. 
 • Pikem ja laiem – sobib nüüd ka üle kahe meetristele ning kuni 170 kg kaaluvaile kasutajaile
 • Lihtsam temperatuuri muutmine ja  eelseadistatud protseduuri kestvus
 • Täiustatud kasutajamugavus – Pehmem, paksem ja kvaliteetsem materjal
 • Kuuma- ja veekindel.
 • Ainuke 100% FIR infrapunakiirgust kasutav infrapunamatt Eesti turul
 • Turvaline ja kontrollitud: CE, EMC, LVD, RoHs sertifikaadid
 • Tulge tasuta proovima: Tallinna Vanalinnas. Broneerige aeg: info@zlimline.com või +372 5021137

 Võime kinnitada, et meie uue generatsiooni infrapunamatt on efektiivseim ja ainuke Eesti turul saadaolev FIR             infrapunakiirgust kasutav infrapunamatt.

    “Give me the power to produce fever and I’ll cure all disease.”
            – Parmenides, 500 BC.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on inframati vastunäidustused?
Rasedus, Põletikulised protsessid, Haavandid, Südamestimulaator, Südamehaigused, Luumurrud, Kasvajad, Hiljutised operatsioonid, Madal vererõhk, Anhidroos, Vähkkasvaja Kui teil on eelnevalt väljatoodud terviseprobleeme, konsulteerida kindlasti oma raviarstiga..
Kuidas tagada Inframatikuuriga parimad tulemused?
Juua enne protseduuri kindlasti gaseerimata toasooja vett ning vältida alkoholi tarbimist, kuna see hoiab kehas vett kinni.
Kui tihti tohib inframatti kasutada?
Päeva jooksul võib teha 60 minutit hooldust. 14 päevast kehapuhastuskuuri tohib teha maksimaalselt 2 korda aastas. Aastaringselt võib kasutada 2-3 korda nädalas, kuni soovitud kaalulanguse tulemuseni.. Peale soovitud vormi saavutamist, soovitame kasutada kord nädalas.
Kas pakute ka koolitust?
Kõik Zlimline Inframati soetajad, saavad peale ostu sooritamist lingi põhjaliku videoõpetusega. Lisaks saate loomulikult kaasa ka põhjaliku kasutusjuhendi.

KASUTAMINE

Kuidas inframatti kasutada?

1. Ettevalmistus

Enne protseduuri on väga oluline, et oleksid tarbinud piisavalt vett. Soovitame lisaks ka koorida nahka, kuid kasutada ei tohiks kehapiima, -kreeme, -võid jms. Tuleb vältida ka alkoholi tarvitamist.

2. Leia mugav ning sobiv asukoht

Protseduuri on mugav teha voodis, diivanil või põrandal. Veendu , et Inframatti all on vaid naturaalsed materjalid. Soovi korral kasuta ventilaatorit näole.

3. Protseduuri alustamine

Hooldust võib teha alasti kui ka kasutada riietega, samuti kasutada pehmet materjali inframatti sees. Kasutades hoolduse ajal kehamähiseid on vajalik kasutada sisukilesid. Aseta juhtpult ja vesi lähedale ,et vajadusel temperatuuri muuta. Soovitatav protseduuri pikkus on 45-60 minutit.

4. Protseduuri ajal

Protseduuri ajal ei tohi olla istuvas asendis, kaal alaneb lamavas asendis. Soovi korral võid end liigutada ja olla külili.

5. Peale protseduuri

Peale protseduuri tule ettevaatlikult matist välja ning käi duši all. Mati puhastamiseks kasuta puhast rätikut ning antiseptilist puhastusainet. Kindlasti joo piisavalt vett peale protseduuri!

Shopping Cart