Sale!

Populaarseim tervisetoode

Zlimline INFRA Infrapunamatt

Suurepärane tagasiside

| Loe arvustusi

Sisestades sooduskoodi “INFRA” saate soodustuse 50 Eurot. Lisame kingituseks kaasa ka CelluCup vaakummassaaziseadme väärtusega 79 Eurot. 

Meie uus Infrapunamatt, tagab Teile ülima kasutajamugavuse ja parimad tulemused juba peale esimesi kasutuskordi. Matiga kaasas ka alumine ja ülemine pestav sisutekk.

Meie infrapunamatt on pärjatud “Buduaari iIulemmik 2021” ja “Anne & Stiil Ilulemmik 2022″ kvaliteedimärgised. Samuti “Iluhoolikute 2021 lemmik” tiitli.

Tulge tasuta proovima. Broneeri aeg  

479.00

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

600-900kcal

tunniga

Kergem enesetunne

sügavam uni

Vabastab

lihaspingetest

FIR ehk kaug

tõhusaim infrapuna

Tulge tasuta

proovima

Infrapunamati mõju tervisele

Infrapunamatt tôstab teie keha sisetemperatuuri, te hakkate rohkelt higistama ning teie keha hakkab väljutama sinna kogunenud kahjulikke ainevahetuse jääkprodukte. Tänu väljutatud toksiinidega kehalt vôetud koormusele aitate organismi uute rakkude loomisel jaainevahetuse kiirenemisele. Ühtlasi väheneb koormus immuunsüsteemile ja organitele ning tänu uute rakkude tekkele muutub pehmemaks teie nahk, ilusamaks juuksed ning tugevamaks küüned. Infrapunakiirgus vähendab pingeid lihastes, jäikust liigestes ning stimuleerib taastumisprotsesse aidates leevendada põletikke kogu kehas.

 • Aitab langetada kehakaalu ja puhastada keha toksiinidest
 • Vähendab ümbermõõte ning tselluliiti
 • Muudab naha siledaks, elastseks ja niisutatuks
 • Vähendab paistetust kehalt ja näolt
 • Kulutab 600-900 kcal tunnis
 • Väljutab jääkaineid ning üleliigset vett kehast
 • Parandab unekvaliteeti ja enesetunnet
 • Aitab kiiremini taastuda peale tugevat treeningut või füüsilist pingutust
 • Lõdvestab ja lõõgastab
 • Muudab keha aluselisemaks
 • Ennetab haigusi
 • Kiirendab ainevahetust
 • Avab poorid
 • Tekitab janu vee järele
 • Vähendab stressi
 • Tugevdab immunsussüsteemi

 

Weight loss

Tõhus kaalulangetustoode

Seansi ajal väljutab keha toksiine ning kulutab energiat kuni 600- 900 kcal. Tulemusena langeb kehakaal, vähenevad ümbermõõdud ja tselluliit. Kiirendab ainevahetust ja parandab tervist. Märgatavad tulemused juba 14 päevaga.

image 41 (Traced)

Ilusama naha saladus

FIR infrapuna tungib sügavle naha alla, parandab vereringet, avab poorid, koorides nahalt mustuse, kemikaalid ning surnud naharakud. Tänu sellele on nahk säravam, puhtam, pringim ja siledam.

image 42 (Traced)

Aitab liigese- ja lihasvaludega

Võrreldes tavainfrapunaga, soojendab kauginfrapunakiirgus kehakudesid sügavamalt. Lihastes ja liigestes väheneb valu  ning pinge. Infrapunamatti on väga hea kasutada peale füüsilist koormust..

image 43 (Traced)

Täielik puhastus (detox) toksiinidest

Rakkude sisetemperatuur tõuseb kuni 42 kraadini ja keha hakkab väljutama mürgiseid ainevahetusprodukte (rasvad, kolesterooli ja raskemetalle (vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina etc)

Mis on infrapuna?

Infrapuna on soojuskiirguse liik, mis ei soojenda ümbritsevat keskkonda vaid konverteerib soojuse kehasse. Neeldunud infrapunakiirgus levib üle keha, mõjudes rahustavalt ning vähendades väsimust, stressi ja mõjub tervisele hästi. Olete tõenäoliselt kogenud, kui päikesekiired Teid talvel läbi külma õhu soojendavad? Päikese toime põhineb kiirguse füüsikalistel, keemilistel ja bioloogilistel omadustel, mis on vajalikud nii taimedele, loomadelel kui ka inimestele. Päike annab energiat, elujõudu, tugedab immuusüsteemi, käivitab D-vitmiini sünteesi, on vajalik nii kehale kui vaimule. Päikesekiirgus koosneb kolmest kiirgusest:
 1. UV ehk ultraviolettkiirgus – mõjutab melanotsüütrakke, mis tekitavad päevitust
 2. Infrapunakiirgus – annab edasi soojuse
 3. Valgusekiirgus – annab edasi valguse

Infrapuna omakorda liigitatakse: alg-, kesk- ja kauginfrapunaks. Inimkehale efektiivseim ja parimat mõju avaldav on  kauginfrapuna, See on spetsiifilise lainepikkusega infrapunaliik, mis tungib eriti sügavale lihaskudedesse ja siseorganitesse, tekitamata seejuures kõrge kuumusega kaasnevat liigset raskustunnet.

Zlimline INFRA kasutab täielikult kaug- ehk FIR infrapunakiirgust. Alg- ja kesk- infrapuna inframatis, peab tugevalt higistama hakkamiseks kasutama temperatuuri 70 – 75 kraadi, kuid FIR ehk kauginfrapunakiirte ajel hakkab keha samamoodi kahjulikke aineid väljutama juba 55-65 kraadi juures. Tänu sellele on kasutamine mugavam ja hooldus meeldib ka kuumatundlikele inimestele. Kui tavasaunas moodustab vesi higi koostisest 90-97%, kuid FIR infrapunaga ainult 65%. Ülejäänud 35% arvelt viiakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte: (rasvu, kolesterooli ja raskemetalle vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina jne).  Töödeldes ummistunud kapillaarsooni infrapunakiirgusega laienevad kapillaarid ja seejärel käivitab toksiinide lahustamise protsessi.

FIR-infrapuna soodustab seeläbi rasvade, kemikaalide ja toksiinide väljutamist kehast ning verest: mürgid, raskemetallid – toiduainete töötlemisel tekkivad kantserogeensed ained – piimhape, vabad rasvhapped ja nahaalune rasvkude, mis on seotud vananemise ja väsimusega – vererõhuga kaasnev liigne naatrium – ja kusihape. Toksiinide kogunemise tagajärjel halveneb ka vereringe ning väheneb rakusisene energia. Eliminatsioon algab, kui veemolekulidele rakendatakse 8-10 mikronit FIR- infrapunalainet ja vesi hakkab vibreerima. See vibratsioon vähendab vee molekule kooshoidvate aatomite ioonsidemeid. Vibratsiooni jätkudes toimub veemolekulide lagunemine ning kapseldunud gaasid ja muud mürgised ained eralduvad.

Infrapunakiirguse liigitamine:

1. Lähiinfrapuna   (NEAR 1 mikron)

Piirkondade kaupa jaotades on lähiinfrapuna lainepikkuste vahemikus, mis on kõige lähemal nähtava valguse spektri punasele otsale, lainepikkustega ligikaudu 750 nanomeetrit (nm) kuni ligikaudu 1300 nm ehk 0,75 kuni 1,3 mikronini ja sagedusvahemikuga ligikaudu 215 THz kuni 400 THz. Lähi-infrapunakiirgus toodab kõige vähem soojust ning sellel on teiste piirkondadega võrreldes pikim lainepikkus ja lühemad sagedused.

2. Keskmine infrapuna (MID 10 mikronit)

Keskmise infrapuna ehk keskel asuva piirkonna või riba lainepikkuste vahemikus umbes 1300 nm kuni 3000 nm või 1,3 kuni 3 mikronit sagedusvahemikuga 20 THz kuni 215 THz. Seda tüüpi infrapunakiirgus eraldab mõõdukat soojust võrreldes lähi- ja kaug-infrapuna piirkondadega ning jääb nähtava valguse spektri punase otsa ja mikrolainepikkuste vahele.

3. Kaug-infrapuna (FIR – 1000 mikronit)

Kolmas piirkond, kaug-infrapuna, on elektromagnetilise spektri mikrolainetele kõige lähemal. Selle piirkonna lainepikkuste vahemik on 3000 nm kuni 1 nm või 3 kuni 1000 mikronit ja sagedusvahemik 0,3 THz kuni 20 THz. Kaug-infrapuna kasutabon kõige lühemaid lainepikkused ja pikimad sagedusi, mis toodavad kõige rohkem soojust.

Kauginfrapunaga Zlimline Inframatt, muudab Teid tervemaks, värskemaks ja saledamaks!

Miks FIR infrapuna?

Parim infrapunaliik tervisele

Tungib sügavaimale kehakudedesse

Ohutu ja efektiivne organismipuhastaja

Hea nahale, tervisele ja liigestele

Ohutu lastele ja eakatele

DETAILID

Tootest lähemalt

Innovatiivsus, efektiivsus ja kasutajamugavus. – need on märksõnad, mis sobivad kõige paremini iseloomustama meie uue põlvkonna Infrapunamatti. Oleme infrapunamattidega tegelenud pea viis aastat ja meie inframatte kasutavad tuhanded kodu- ja salongikasutajd. Tänu pikale kogemusele, oleme mõistnud infrapunamattide plusse ja miinuseid ning lahendanud kitsaskohad.

Meie uus Zlimline INFRA:

 • Kasutab 100% FIR infrapunakiirgust ehk FAR infrared. Paremad tulemused 60-65 kraadi juures.
 • Toodetud EU.
 • Ostuga kaasa spetsiaalne kandekott.
 • Tõmblukud on asendatud mugavate ja lihtsate krõpsudega.
 • Puutetundlik ekraan.
 • Saavad kasutada ka pikad ja kogukamad inimesed:  Suletult: 195 x 95 cm.
 • Tänu kauginfrapunale on seda mugav kasutada ka kuumatundlikel kasutajatel.
 • Loogiline ja lihtne menüü.
 • Mugavam ja kvaliteetseim materjal
 • Pesumasinas pestavad ja eemaldatavad puuvillast sisud, mis kannatavad igapäevast pesu pika aja jooksul.
 • Kuuma- ja veekindel. Kuus soojusandurit, hoiavad temperatuuri täpselt kontrolli all.
 • Unikaalne toode, mida saate osta vaid meilt.
 • Pikk kasutusiga.
 • Võite oma tellimusele ka ise järele tulla kui kaup kohal. Aadress Tartu mnt 52, Tallin.
 • Saate tulla ka proovima: Broneerige aeg

Korduma kippuvad küsimused

Kellele on Zlimline INFRA mõeldud?
Meie Infrapunamatt on mõeldud kasutamiseks kogu perele. Kasutada võivad kõik, alates noortest kuni eakateni.
Kui suur inimene saab Inframatti kasutada?
Meie toode mahutab üle 2 meetrised ja kuni 190 kilosed inimesed., Just suure kaalu puhul on oluline, et kaalulangetamine puhul ei oleks surve liigestele liigne.
Mis on inframati vastunäidustused?
Rasedus, Põletikulised protsessid, Haavandid, Südamestimulaator, Südamehaigused, Luumurrud, Kasvajad, Hiljutised operatsioonid, Väga madal vererõhk, Anhidroos, Vähkkasvaja Kui teil on eelnevalt väljatoodud terviseprobleeme, konsulteerida kindlasti oma raviarstiga.
Kas veenilaienditega tohin kasutada?
Just veenilaienditega klientidele mõeldes, sai loodud mati sisse eemdalav puuvillane sisu. Veenilaiendite puhul on oluline, et need ei puutuks otse kokku matiga vaid pehme kangas oleks vahel.
Kas imetamise ajal tohin kasutada inframatti?
Rinnaga imetamise ajal tohib kasutada inframatti alates 1 kuu möödumisest sünnitusest. Higistades infrapunamatis, väljub enamik jääkaineid koheselt higiga läbi naha. Vereringesse jõuab emale ja lapsele ohutul määral jääkaineid.
Kas rinnaimpantaatidega tohib kasutada Zlimline Infamatti?
Tohib kasutada inframatti. Spetsialistide arvamuse kohaselt ei avalda infrapunakiirgus kvaliteetsetele silikoonrindadele kahjulikku mõju. Kui Varasemalt täideti silikoonrinnad voolava silikoongeeliga, siis tänapäeval mittevoolava ja ülielastse silikoongeeliga, mida ümbritseb lisaks turvaline kest koos spetsiaalse tõkkekihiga. Konsulteerige oma kirurgiga ,etTeile on paigaldatud kvaliteetsed implantaadid, mis vastavad tootjapoolsele ohutusele.
Sport ja infrapunamatt?
portivatele inimestele sobib nii treeningueelseks soojenduseks ning ka treeningujärgseks lõdvestuseks. Infrapunalained toimivad hästi lihastele ja liigestele, samas aga leevendavad ka lihaskrampide ja lihasspasmide teket ja kergendavad ka arteriaalseid, samuti veel lihase, reuma ja radikuliidi valusid.
Kuidas saada parimad tulemused?
Juua enne protseduuri kindlasti puhast,gaseerimata toasooja vett.Toidutalumatuste korral järgida menüüd, vältida alkoholi tarbimist, ning kaloraaži üle- ja alatarbimist.
Kui tihti tohib inframatti kasutada?
Päeva jooksul võib teha 60 minutit. 14 päevast kehapuhastuskuuri tohib teha maksimaalselt 2 korda aastas. Aastaringselt võib kasutada 2-3 korda nädalas, kuni soovitud kaalulanguse tulemuseni.. Peale soovitud vormi saavutamist, soovitame edaspidi kasutada kord nädalas.
Mis tuleb ostuga kaasa?
Infrapunatekk, puutetundlik juhtpult,mugav kandekott, toitekaabel, 2 sisutekki, kasutusjuhend, sisukiled 10 tk. Toode saabub pappkarbis. Õpetusvideo saadetakse peale ostu sooritamist automaatselt emailie.
Kas pakute lisakoolitust?
Seadme ostuga saate kaasa llingid põhjalike videoõpetustega ja vajadusel pakume ka.lisakoolitust. Äriklientidele pakume koolitust ja selle läbimise kohta ka diplomeid.
Tooteinfo
Tootja: Zlimline Grupp OÜ, Pikkus: 195 cm, Laius: 190 cm, Mahutavus: kuni 2.05c m ja 190 kg kasutajad, Garantii 3 aastat. Materjal: kulumis- ja põlemiskindel PU nahk, Eemaldatavad lisa sisukatted: puuvill, Juhtpult: Puutetundlik ekraan. Voolutugevus: 220V Sagedus: 50HZ Võimsus: 500W, Pakendi mõõtmed:: 49 x 43 x 30 CM Kaal: 10,3 KG
Kust saan toote koha lisainfot?
Infotelefonil: +372 5151566 Email: info@zlimline.com E-R 10.00-18.00 Kiirete küsimuste korral: 5021137, 5016783
Kuidas saan kauba kätte?
Laos olevad toodetele kohaletoimetamine 3-5 päeva. Omniva, DPD, Smartposti kuller (1-2 päeva). Võimlik tulla kaubale järgi Tallinnas Tartu mnt 52, Tallinn, www.kehastuudio.ee Vajalik eelnev kokkuleppe klienditeenindusega.
Kus saan toodet proovida?
Toodet saab tasuta proovida ja ka soovikorral kohapealt soetada Tallinna Kehastuudios, Pikk 44. Broneeri aeg:https://book.saloninfra.ee/et/kehastuudio 5151566
Kui pikk on Zlimline INRA garantii?
Zlimline INFRA matile kehtib kahe aastane pretensiooniesitamiseõigus.

KASUTAMINE

Kuidas inframatti kasutada?

1. Ettevalmistus

Enne protseduuri on väga oluline, et oleksid tarbinud piisavalt vett. Soovitame lisaks ka koorida nahka, kuid kasutada ei tohiks kehapiima, -kreeme, -võid jms. Tuleb vältida ka alkoholi tarvitamist.

2. Mugavus

Protseduuri saab teha mugavalt voodis, diivanil või põrandal. Uus INFRA on pehmem, kuumakindlast materjalist ning temperatuur on madalam tänu FIR infrapuna tugevusele. Higistate juba madalal temperatuuril ja liigset kuumust ei pea lisama.

3. Protseduur

Hooldust võib teha alasti,riietega või kasutada sisutekki inframatti sees. Kasutades hoolduse ajal kehamähiseid on vajalikud sisukilesid. Hoia juhtpult ja vesi lähedale ,et vajadusel temperatuuri muuta ja vett juua. Soovitatav protseduuri pikkus on 45-60 minutit.

4. Protseduuri ajal

Protseduuri ajal ei tohi olla istuvas asendis, kaal alaneb lamavas asendis. Soovi korral võid end liigutada ja olla külili. Mitte juua külma vett.

5. Peale protseduuri

Peale protseduuri välju aeglaselt inframatist, kindlasti pese keha seebiga ning tarbi piisavalt puhast vett. Puhastamiseks kasuta rätikut ning antiseptilist puhastusainet.

Shopping Cart