Slender Life kehamähis 1000ml.

Meil on rõõm teatada, et meie Slender Life kehamähis on pärjatud “Buduaari Ilulemmik 2022” kvaliteedimärgisega. Täname usalduse eest ja oleme kindlad, et meie tooted aitavad kaalu alandada ja keha kaunimaks muuta!

190.00

Laost otsas

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

DETAILID

Tootest lähemalt

SLENDER LIFE LIPO CELL REDUCE 1000 ml. ehk salendav ja trimmiv kehamähis salongidele ja koduseks kasutamiseks.

Toote  koostis on spetsiaalselt välja töötatud kaalulangetamiseks, tselluliidiraviks, sentimeetrite vähendamiseks ning vaakumit kasutava metoodika jaoks. Selle kuivendava ja vähendava toime tagab tselluliidivastaste toimeainete kõrge sisaldus, millel on täiendav lüpolüütiline toime, stimuleerides ainevahetust.
– Professionaalne kasutamine: pärast kaalu määramist ja mõõtmisi määrige kreem alates pahkluudest kuni rinna alla, sisestage erivaakumseade, tekitage vaakum, imedes kotist õhku, ja jätke see 40 minutiks toimima.
Kehamähis, mida kasutatakse salongihoolduses kaalualandamiseks ja tselluliidivähendamiseks. Võimalus teha kehamähist kodus ilma salongi külastamatta või peale salongihooldust iseseisvalt kuuri jätkata.

Ühendab erinevate looduslike komponentide sünergia; kofeiin ja fukuseekstrakt, mis stimuleerivad lipolüüsi, hõlmikpuu ja mustikas, mis sisaldavad palju antotsüanosiide, polüfenoole ja flavonoide, millel on kaitsev toime. Estsiin koos luuderohu ekstraktiga soodustab vedelike ja toksiinide väljumist nahaalusest koest. Kaneeli eeterlik õli stimuleerib, kiirendab ainevahetust, mis viib kaalu languseni.

– Kasutada kahjustatud piirkondadel, kus ilmneb tselluliit, kõhul, reitel jne. Kuid õigeks kasutamiseks (et tegemist on vereringet mõjutava tootega) tuleb seda kanda pahkluudest kuni rinna alla välja. Kabiinides kasutada üle päeva.
– Otstarve: mõjutab tõhusalt ja kiiresti krobelist nahka. Ühendab koostoimes mitmesugused looduslikud komponendid, kofeiini- ja adruekstrakti, mis stimuleerivad lipolüüsi, hõlmikpuu ja mustika, mis on rikkad antotsüanoosiidide, polüfenoolide ja flavonoidide poolest, kaitstes veresoonte aktiivsust. Aeskiin koos ruskuse ekstrakti ja luuderohu ekstraktiga soodustavad vedelike ja jääkide äravoolu nahaalusest koest. Kaneeli eeterlik õli kiirendab ja ergutab toitumise muudatusi, mis toob kaasa mobiliseerimise. Tulemused: naha krobelisuse vähenemine. Ümbermõõdu vähenemine kohtades, kuhu toodet on peale kantud. Suurem elastsus ja nahatoon. Sile nahk.
Kasutamine: Kanna kreem probleempiirkondadele ja mähi kilesse 1-2 tunniks. Mitte pesta 24 tundi.

Shopping Cart