Meie uusim ja efektiivseim seade ärikasutajaile

Zlimline Cryo+

Zlimline Cryo+ on meie uusim ja kindlasti parim seade ärikasutajaile. Cryo+ abil saate oma klientidele pakkuda 6 erinevat hooldust nii kehale, kui ka näole.

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

Invasiivitu

ehk kehaväline

Valutu

ei vaja tuimestust

Kiirelt nähtav

esteetiline tulemus

Protseduuri

lühike aeg

Rehabilitatsiooniaeg

puudub

Nähtavad tulemused

Mida oodata?

Kui siiani on efektiivseimate keha- ja näohooldusseadmete loomisel pandud rõhk sarnaste hoolduste pakkumisele, siis meie Cryo+ seadmega saate pakkuda oma klientidele täiesti erinevaid kehahooldusi.

CRYO + seadmega saate pakkuda:

  • Vaakummassaaźi
  • Krüolipolüüsi
  • Kavitatsioon
  • Cold Lipo Laser
  • RF raadiosageduslik müostimulatsioon

Vaakummassaaž

Juba ammu oma efektiivsust tõestanud vaakummassaaźi on kuulsaks teinud LPG seadmete brändi looja Louis-Paul Guitay, kelle algselt põlenud naharakkude taastamiseks loodud lahendus tõestas end ühtlasi ka ühe efektiivseima tselluliiti vähendava meetodina. Vaakummassaaži puhul töödeldakse nahaalust rasvkude spetsiaalse otsikuga, mis tõmbab vaakumi mõjul masseeritava piirkonna õrnalt sisse.

Krüolipolüüs ehk rasvarakkude külmutamine.

Krüolipolüüs on ohutu rasvarakkude lõhustamise protseduur nende külmutamise teel.  Kehale asetatakse seadme voolikute küljes olevad “plaadid”, mille alla asetatakse kokkupuuteks nahaga nn “membraanid” ehk lapid.

Seadme “plaadid” tõmbavad kerge vaakumiga enda sisse rasvaladestuse, mille peale “plaat” on asetatud ja seejärel mõjutatakse sissetõmmatud rasvkude külmutamisega. Erinevalt rasvaladestustest vabanemise traumeerivatest meetoditest ei saa krüolipolüüsi korral kiiret tulemust oodata. Kuna rasvade lõhestumine on sel juhul absoluutselt füsioloogiline ja loomulik, siis ei toimi kõik koheselt. Ühe protseduuri ajal väheneb rasvarakkude arv 20-30% võrra. Rasvade lagunemise protsess ise aga toimub 30-90 päeva jooksul. Kliendi vaatenurgast on tunduvalt parem veidi aega oodata, tundmata seejuures valu , kui kannatada peale lüpoksatsiooni operatsiooni? Sõltuvalt kliendi individuaalsetest eripäradest ja soovidest, läheb vaja kaks kuni viis protseduuri umbes 1 kuulise vaheajaga. Võite olla veendunud selles, et juba kuu aja pärast, näeb Teie klient esimesi tulemusi. Parimaid tulemusi saavutatakse kätel, kõhul, tuharatel, nn. sangadel, reitel, reie sise- ja väliskülgedel vähendades rasvapadjakesi ja sangasid!

Kavitatsioon:

 

Cold Lipo Laser:

 

RF noorendav müostimulatsioon näole ja kaelale:

CRYO+

Kuidas see töötab?

Rasvakurdude lokaalne jahutamine võimaldab absoluutselt füsioloogilisel ja loomulikul viisil, koormuseta organismil kõhnuda.. Zlimline Cryo+ abil saab vältida võimalikku rasvaimu, tunnetada ebameeldivaid tundeid või allutada end tüsistuste riskile. Uuendusliku meetodi aluseks on rasvkoe täpne ja kontrollitud jahutamine, mis toob kaasa rasvarakkude järk-järgulise hävimise. Meetodi ohutus baseerub rasvarakkude erilisel külmatundlikkusel. Rasvkude on meie organismi omamoodi energiaallikas. Jahtudes ja külmudes hakkab organism eraldama soojusenergiat rasvarakkude lõhestamise teel. Rasvarakud langevad apoptoosi, mille tagajärjel nad hävivad, seejärel viib lümfiringe nad kahe–kolme kuu jooksul organismist välja. Külmutatakse ainult nahaalust rasvkude, jättes puutumata ümbritsevad koed. Nahaaluse rasvsidekoe sellise lõhestumise tulemusel saavutatakse vajalik esteetiline efekt – liigsed sentimeetrid kaovad. Ühe seansi jooksul võib seadmega koheselt töödelda mitut piirkonda. Keskmiselt võtab protseduur ühele piirkonnale aega umbes 55-60 minutit. Töödeldavale kehapiirkonnale asetatakse protseduuri käigus seadme vaakumaplikaator, mis imeb sisse rasvakurru ja külmutab selle.

Cryo+ eelised

Saate pakkuda 6 erinevat üliefektiivset teenust

Saate kombineerida üliefektiivseid pakette

Mitte invasiivsed ning valutud protseduurid

DETAILID

Tootest lähemalt

Seadmel on erinevate protseduuride läbiviimiseks:

2 x Krüolüpolüüsi otsikut

1 x Kavitatsiooni otsik

1 x RF otsik näole

1 x Vaakummassaaži otsik

4 x Väikest Lipo Laseri padi kaelapiirkonnale

8 x Suurt Lipo Laseri padi kehale ja kätele

Seadme soetamisel viiakse läbi koolitus ja väljastataks tunnistused ja kõik vajalik protseduuride koheseks pakkumiseks.  Seadmele on väljastatud CE, LVD ja EMC sertifikatsioon.

 

Korduma kippuvad küsimused

Kui kiiresti näeb tulemusi?
Erinevalt rasvaladestustest vabanemise traumeerivatest meetoditest ei saa krüolipolüüsi korral kiiret tulemust oodata. Kuna rasvade lõhestumine on sel juhul absoluutselt füsioloogiline j loomulik, siis ei toimi kõik koheselt. Ühe protseduuri ajal väheneb rasvarakkude arv 20-30% võrra. Rasvade lagunemise protsess ise aga toimub 30-90 päeva jooksul.
Kes ei tohiks protseduuri saada?
Rasedus ja rinnaga toitmine; laialdane armkude töötlemise alal; nahahaigused: ekseem või dermatiidid eeldatava mõjutuse alas; nahatraumad ja infektsioonid; hiljutise verejooksu või verevalumi alad; kardiostimulaator; paroksüsmaalne külma hemoglobinuuria; operatsioonid (3 eelneva kuu jooksul)
Shopping Cart