Slender Life Elastic Up Skin

Looduslik nahapinguldaja, mis stimuleerib fibroblastide aktiivsust, taastades naha ja kollageeni tootmise.

50.00

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

DETAILID

Tootest lähemalt

ELASTIC UP SKIN 200ml.

– See on eriti pehmete ja siidiste tajuomadustega emulsioon, mis suudab stimuleerida ja uuesti vormida nahakudet. Sisaldus: kortslehe ekstrakt (kaitseb naha elastsust). Luuderohu ekstrakt (värskendav ja toniseeriv).
– Omadused: ELASTIC UP SKIN lõõgastav toonik on kergelt imenduv emulsioon, mis toimib viivitamata sügavalt, andes tagasi tooni ja turgori, takistades protsesse, mis tulenevad elastiini ja kollageenikiudude jaotumisest.
– Otstarve: luuderohi ja osi stimuleerivad fibroblastide aktiivsust, taastades naha elastsuse ja kollageeni tootmise, tõkestab kortsude tekke ja parandab naha elastsust. Elastiinil on eristuvad värskendavad omadused, et ühtlustada ja venitada tuhmunud ja jõuetut nahka. Kortsleht tugevdab nahaaluse dermise struktuure ning annab nahale toonuse ja kompaktsuse.
– Professionaalne kasutamine: sünergiline toode, millel on toniseeriv, lõõgastav ja vormi muutev toime. Toode kantakse peale värskendamist vajavatele kohtadele, millel on võrgujäljed: jalad, käed, tuharad, kõht, rind jne. Soovitatav ka rasedatele ja sünnitanud naistele (rinnaga toitmine takistab rinnanäärmete sekretsiooni), masseerida kuni täieliku imendumiseni või emulgeerida kabiinis Special Vacuum Slender Life´iga üle keha (ka rindade vaakumprotseduuri jaoks). Ideaalne ka näole pärast protseduuri Scrub Gel Peelinguga.
– Kodune kasutamine: see on intensiivseks kasutamiseks mõeldud toode ja seda tuleb tsükliliselt kanda vähemalt 30 päeva jooksul, otse asjakohastele kehaosadele, masseerida kuni täieliku imendumiseni. Nägu/keha.

 

Shopping Cart