Slender Life Salendav Jook

Looduslik kaalulangetav jook, mis ei luba rasval ladestuda kehas.. Koosneb taimsetest ekstraktidest, mis tselluliiti ja kehakaalu.

40.00

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

DETAILID

Tootest lähemalt

Phito Enjoy 500 ml. Toidulisand, mis põhineb taimedel ja taimeekstraktidel, mis on spetsiaalselt loodud kehakaalu alandamiseks ja lipiidide ainevahetuse aktiveerimiseks. Sisaldab vaid loodulikke komponente.
– Taimeekstrakt energiseeritud vees, rasvavähendi, mis mõjutab soodsalt rasvade ainevahetust, aidates kontrollida kehakaalu.
– Omadused: taimedel ja taimeekstraktidel põhinev toidulisand, mis on spetsiaalselt loodud kehavedelike tühjendamise soodustamiseks ja lipiidide ainevahetuse aktiveerimiseks. Kasest, pöögist ja kadakast pärit koid täiendavad toote toimet, mis on eriti kasulik tugiainena kehakaalu kontrolliprogrammis koos tervisliku eluviisi, korraliku madala kalorsusega dieedi ja hea kehalise aktiivsusega.
– Kodune kasutamine: % mõõdus (10 ml) 2 korda päevas, eelistatavalt söögikordade vahel, puhtalt või veega lahjendatult.
Professionaalne kasutamine: seda saab kasutada ka paikseks kasutamiseks, 1 20 ml mõõteanum 80 ml elektrit juhtivas geeliklaasis, et luua rasva vähendav geel, või 1 20 ml mõõteanum 125 ml kuumas vees sideme tekitamiseks. Enne kasutamist loksutada.
Märkus: hoida jahedas ja kuivas kohas. Pärast pudeli avamist hoida külmikus ja tarbida 30 päeva jooksul. Igapäevase 20 ml annuse võib võtta lahjendatuna 2 liitris vees päeva jooksul või 20 ml lahjendada tassis kuumas (keetmata) vees suupiste ajal, hommikul või õhtul. Kardiovaskulaarsete patoloogiate ja/või hüpertensiooni esinemisel pidage enne toote manustamist nõu oma arstiga. Toote kasutamine raseduse ja imetamise ajal ei ole soovitatav. Ei sisalda värv- ega säilitusaineid Gluteenivaba
Soovitav kasutada koos Slender Life kehamähise kuuriga kodus või ilusalongis.

Shopping Cart