Klientide tagasiside

Siit lehelt võid leida klientide arvustusi ning kogemusi meie toodetega. Või kasutada lehel olevat vormi ning saata meile enda tagasiside!

Gaidi Äkke

Kogemuslugu: kuidas ma pikutades kaalust alla võtsin!
Kõik sai alguse sellest, kui lugesin armsa Infrapunamati kogemusReet Härmati postitust mingist imelisest matist, mille abil on võimalik liigsetest kilodest vabaneda. Neid mul jagus ja kevad oli saabumas, seega võtsin ühendust Krislin Kuuskemaaga ja ütlesin, et tahan ka ilusaks ja saledaks!
Kõigepealt käisin Kehastuudios proovimas, mis tunne on inframatis olla-tundus mõnus ja kuna tänavune kevad on olnud ikka uskumatult külm, siis mulle sobis selline kodune “saunaversioon” ideaalselt!
Olen seda mõnusat “saunatamist” nautinud omajagu ja olen ülimalt rahul-minulgi kadus ligi 7kg üleliigset nii taljelt kui puusadelt, kleidid lähevad jälle selga ning üllatuslikult ei olegi see külm kevad nii tüütu, sest ma saan õhtul mõnusalt sooja infrateki sisse pugeda-pealegi saledama ja siidisema nahaga

Reet Härmat -8kg ZlimLine Infra

“Everything happens for a reason!” ✨
Et kõik ausalt ära rääkida, nagu oli, pean ma alustama sellest kuidas telesaate “Suvine Buduaar” tegemine viis mind kokku Krislin Kuuskemaaga, kes on Kehastuudio omanik ja kelle käevarrel ma märkasin tätoveeringut ” Everything happens for a reason”….
Krislin vallutas meid kõiki oma avatud ja ülihoolitseva olekuga ja seal ma lamasingi juba järgmine päev 700 aastat vanade vanalinna müüride vahel Zlimline infrapunamatis ning vabanesin “hea elu” tagajärjel organismi kogunenud toksiinidest ja ülekilodest! Kahe nädala jooksul silkasin üle päeva oma paari minuti kaugusel olevast kodust LPG kostüümi väel salongi ja muudkui salenesin. See metamorfoosne kogemus kestab siiani – olen nüüdseks vabanenud juba 8 lisakilost ja sulatanud palju sentimeetreid ümbermõõdust! Nüüd on Krislin võtnud plaani muuta mind nii “püssiks”, et peeglid purunevad minu peegelpilti nähes! Hetkel mõllan EMS kostüümiga ja “slenderdan” aga sellest kõigest juba järgmises avameelses postituses.
NB! Infamati soetasin endale koju, see on parim koht kuhu ronida peale väsitavat tööpäeva, minisaun mis taastab maksa töö, muudab naha beebipehmeks ja on ausalt parim pohmelliravi!!!

ZlimLine Infra

Janne ZlimLine Infra

Karin ZlimLine Infra

Britt ZlimLine Infra

Mai-Lis ZlimLine Infra

 

ZlimLine Infra

Kersti ZlimLine Infra

Marilin ZlimLine Infra

Jaga oma kogemust

    Shopping Cart