Slender Life Tselluliidivastane jook

Phito Cell 500 ml.

40.00

Tasu intressita kolmes osas

PARIM KVALITEET

Pakume parimat

MUGAV MAKSE

Ka järelmaks

PIKK GARANTII

Parim klienditugi

DETAILID

Tootest lähemalt

Phito Cell 500 ml.
Maitsetaimede ekstrakt energiseeritud vees, tselluliidivastane aine, mis edendab mikrotsirkulatsiooni funktsionaalsuse parandamist, aitab leevendada jalgade väsimust ja turset, vähendades inetut tselluliiti.
Omadused: toidulisand, mille aluseks on taimed, mis stimuleerivad mikrotsirkulatsiooni füsioloogilist funktsionaalsust ning tagavad loomuliku vasoprotektiivse ja põletikuvastase toime. Seos kastani, sidruni, papli ja sorbia gemoderivaatidega, mis aitavad reguleerida veresoonte läbilaskvust ja elastsust, täiendab toote koostist, mis on eriti kasulik venoosse vereringe funktsioonide edendamisel.
Kodune kasutamine: % mõõdus (10 ml) 2 korda päevas, eelistatavalt söögikordade vahel, puhtalt või veega lahjendatult.
Professionaalne kasutamine: seda saab kasutada ka paikseks kasutamiseks, 1 20 ml mõõteanum 80 ml elektrit juhtivas geeliklaasis, et luua tselluliidivastane geel, või 1 20 ml mõõteanum 125 ml kuumas vees sideme tekitamiseks. Enne kasutamist loksutada.
Märkus: hoida jahedas ja kuivas kohas. Pärast pudeli avamist hoida külmikus ja tarbida 30 päeva jooksul. Igapäevase 20 ml annuse võib võtta lahjendatuna 2 liitris vees päeva jooksul või 20 ml lahjendada tassis kuumas (keetmata) vees suupiste ajal, hommikul või õhtul. Kui te võtate antikoagulante või trombotsüüdivastaseid antiagregante, pidage enne toote manustamist nõu oma arstiga. Ei sisalda värv- ega säilitusaineid Gluteenivaba

Soovitav kasutada koos Slender Life kehamähise kuuriga kodus või ilusalongis.

Shopping Cart